DAMING PHARMACEUTICAL EQUIPMENT CO., LTD

Rreth nesh

Changzhou Daming Pharmaceutical Equipment Co, Ltd, themeluar në vitin 2000, është një prodhues profesional të angazhuar në kërkimin shkencor, zhvillimin dhe prodhimin e pajisjeve tharje dhe makineri granulating. Ajo është aktualisht një ndërmarrje me më shumë varieteteve dhe specifikimet në China.Changzhou Daming Pharmaceutical Equipment Co, Ltd themeluar në vitin 2000, është një prodhues profesional të angazhuar në kërkimin shkencor, zhvillimin dhe prodhimin e pajisjeve tharje dhe makineri granulating. Ajo është aktualisht një ndërmarrje me më shumë varieteteve dhe specifikimet në Kinë.

dd

Kompania jonë thith teknologji të përparuar dhe përvojën në shtëpi dhe jashtë vendit, dhe në mënyrë rigoroze të zbatojë standardet ISO9001 ndërkombëtare të sistemit të cilësisë për të siguruar cilësinë e produktit. Në zhvillimin dhe hulumtimin e pajisjeve tharje, ne vazhdimisht përtërij dhe transformuar për projektimin dhe prodhimin e një seri të produkteve të avancuara dhe të kursimit të energjisë. Sipas nevojave të tregut, ne kemi zhvilluar më shumë se dyzet seri e tharjes, Granulating, përzierjen dhe produktet e de-fshirje e pluhurit. Produktet janë përdorur gjerësisht në tharje dhe dehumidification e materialeve të papërpunuara industriale ose produkte në farmaceutike, kimike, ushqimore, industrinë e lehtë dhe industritë e tjera, dhe janë pranuar mirë nga përdoruesit. Konsumatorët janë të mirëpritur për të marrë provimin dhe inspektimin.

Kompania jonë është e vendosur në Jiangnan bukur kineze (në jug të lumit Yangtze) qytet dhe qytet i njohur industrial Changzhou. Ajo është e vendosur në brendësi të Shangait dhe Nanjing Zona e Zhvillimit Ekonomik, me klimë të këndshme dhe transporti i përshtatshëm. Kompania ka forcë të fortë teknike, sistem të përsosur testimi, pajisje të sofistikuara të përpunimit dhe të sistemit të menaxhimit të rreptë. Ne mirëpresim ngrohtësisht klientët e rinj dhe të vjetër, miqtë nga të gjitha sferat e jetës në shtëpi dhe jashtë vendit për të vizituar dhe të punojnë së bashku për të krijuar një të ardhme më të mirë!

fh2
fh1
fh3


WhatsApp Online Chat!