DAMING PHARMACEUTICAL EQUIPMENT CO., LTD
  • ab
  • fh3
  • XSGgzu

добредојден

за нас

Changzhou Daming фармацевтска опрема копродукции, Ltd е основана во 2000 година, е професионална производителот се ангажирани во истражување, развој и производство на сушење опрема и гранулирање на машини. Таа во моментов е претпријатие со повеќе сорти и спецификации во China.Changzhou Daming фармацевтска опрема копродукции, Ltd е основана во 2000 година, е професионална производителот се ангажирани во истражување, развој и производство на сушење опрема и гранулирање на машини. Таа во моментов е претпријатие со повеќе варијанти и спецификации во Кина.

што сме направиле

нашиот проект


WhatsApp Онлајн Chat!