GFG Series High-Efikasiteti Fluid shtrati tharëse

Përshkrim i shkurtër:

Aplikime Ai është i përshtatshëm për mjekësi, ushqim, ushqim, industrisë kimike dhe kështu me radhë, kostum për tharjen e pluhur e cila ka parim i mirë rrjedhshmëri Kur ajri është pastruar dhe të nxehta, ajo është futur nga thellësia e shter tifoz dhe kalon nëpër pjatë ekran të papërpunuara material. Në dhomën e punës, shteti i fluidization është formuar me nxitje dhe presion negativ. Lagështi avullohet dhe larguar me shpejtësi dhe lëndë e parë është e tharë shpejt Features 1. Struktura e shtratit të lëngjeve është e r ...


Detail Product

Fabrika Picture

Produkt Tags

Aplikimet

Ai është i përshtatshëm për mjekësi, ushqim, ushqim, industrisë kimike dhe kështu me radhë, përshtaten për tharjen e pluhur e cila ka rrjedhshmëri të mirë

parim

Kur ajri është pastruar dhe të nxehta, ajo është futur nga thellësia e shter tifoz dhe kalon nëpër pjatë ekran të lëndëve të para. Në dhomën e punës, shteti i fluidization është formuar me nxitje dhe presion negativ. Lagështi avullohet dhe larguar me shpejtësi dhe lëndë e parë është e tharë shpejt

Features

1. Struktura e shtratit të lëngjeve është e raundit mënyrë që të shmanget qoshe vdekur.

Brenda plesht ka një trazim në mënyrë që të shmanget grumbullim të lëndëve të para dhe formimin kanalit të rrjedhës. (Makinë e vogël nuk e mbështet fajtor)

2. kokrrizë shkarkohet me anë të metodës së kthyer mbi. Në këtë mënyrë, ajo është shumë i përshtatshëm dhe të shpejtë. Sistemi i shkarkimit mund të jetë projektuar nga kërkesat.

3. Ai është operuar në kushtet e presionit negativ dhe vulën. Ajri është filtruar. Prandaj është e thjeshtë në operacion dhe i përshtatshëm në pastrim. Kjo është pajisje ideal që është në përputhje me kërkesat e GMP.

4. Shpejtësia e tharjes është i shpejtë dhe temperatura është uniforme. Në përgjithësi koha e tharjes është 20-30 minuta.

Parametri teknike

artikull

lloj

Kapaciteti Input (kg)

60

100

120

150

200

300

500

tifoz

Sasia e ajrit (m3 / h)

2361

3488

4000

4900

6000

7800

10800

presionin e ajrit (mmH2O)

594

533

533

679

787

950

950

Fuqia (kW)

7.5

11

15

18.5

22

30

45

Nxitje fuqinë (kW)

0.55

0.55

0.55

0.55

0.75

1.10

1.50

Shpejtësia nxitje (rpm)

11

konsumi avull (kg / h)

140

170

170

240

280

360

451

Ora Operacioni (min)

15-30 (varet nga lëndë të parë)

lartësi

Round (mm)

2700

2900

2900

2900

3100

3600

3850


  • : Previous
  • Next:

  • Fabrika Picture

  • 
    WhatsApp Online Chat!